Виховуємо патріота України

 1. Наказ "Про організацію роботи та участь у міських заходах з військово-патріотичного виховання серед учнів гімназії у 2020/2021н.р.

2. План заходів з національно-патріотичного виховання на 2020-2021 н/р

 3.  Проект національно-патріотичного виховання 

4. Засідання клубу національно-патріотичного виховання 2019-2020 н/р

5. Проект "Заботіну - 100" 

Професія "військовий" - звучить гордо!

Військово-професійна орієнтація молоді - складова державної системи забезпечення зайнятості населення та  військово-патріотичного виховання молоді, яка включає комплекс заходів соціально-психологічного, інформаційно-комунікативного характеру щодо формування військово-професійної спрямованості, поступового накопичення інформації та отримання нових даних про загальнолюдські, спеціальні здібності та професійну придатність громадянина до військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях держави, утворених відповідно до законів України.


 

  Засідання клубу патріотичного виховання

 


"З днем Збройних сил України"

5 грудня у гімназії з нагоди Дня Збройних сил Українибуло проведено військово-спортивне свято «Нумо хлопці», де хлопці продемонстрували силу, мужність, спритність, винахідливість та кмітливість, долаючи крок за кроком труднощі конкурсів. У програмі були   спортивні, військові та розважальні естафети, онлайн вікторина. У складній боротьбі команда 10-А класу зайняла І місце, збірна команда 9-х класів посіла ІІ місце, а11-А – ІІІ місце. Всі команди отримали грамоти.

            


                                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 "Нумо хлопці"

11 жовтня у гімназії з нагоди Дня Захисника України та Дня українського козацтва було проведено спортивно-розважальне свято «Нумо хлопці», де хлопці продемонстрували силу, спритність, винахідливість та кмітливість, долаючи крок за кроком труднощі конкурсів. У програмі були   спортивні, військові та розважальні естафети. Починаючи з виходу команд і під час самих конкурсів не вщухали гучні крики вболівальників. Учні кожного класу гаряче підтримували своїх. У складній боротьбі команда 11 класу зайняла І місце, 10-А – ІІ та збірна команда 9-х класів посіла ІІІ місце. Всі команди отримали грамоти. 

 Сила та мужність молодого покоління

12 жовтня команда Херсонської гімназії № 3 мала нагоду прийняти участь та позмагатись у Кросфіті, який був присвячений святу Покрова та Дню захисника України. Наші хлопці дуже вдало виступили, продемонстрував силу та витривалість і були нагороджені грамотою за активну участь у змаганнях. 


 

Гра-квест «Херсонські ерудит-мандри». 

В рамках діяльності Клубу національно-патріотичного виховання  21 вересня 2017 р. Херсонською обласною бібліотекою імені Дніпрової Чайки було проведено захід для учнів 8-9 класів -  гра-квест «Херсонські ерудит-мандри». Учні відповідали на питання вікторини щодо найцікавіших пам’ятних місць нашої рідної Херсонщини. Переможцем гри став учень 9-А класу Данюк Дмитро.

За покликом серця

Патріотичний захід, присвячений Дню українського добровольця та всім воїнам-захисникам нашої країни "За покликом серця", і також Дню Пам’яті «Небесної сотні» зібрав в залі юнаків та дівчат 9-А і 10-А класів гімназії №3. Діти почули розповіді представників різних військ Української армії. Волонтери бібліотеки й талановиті учні 5-В класу висловили свою шану та вдячність нашим воїнам в піснях і віршах, а дитяча молитва у вигляді голубів, виготовлених руками учнів 2-А класу, буде передана солдатам на фронт. Серед гостей були представники Військової частини 3056 Національної гвардії України (капітан Пєшков М.С., капелан о.Богдан Костюк, військовослужбовець Акімшина Анастасія та солдат строкової служби Мовчан Євген), воїн-доброволець Наливайко Андрій та солдат-прикордонник Залевський Сергій, який виконав власну пісню про Україну. Виступи гостей не залишили байдужими нікого з присутніх.

З Україною в серці

Учні національно-патріотичного клубу гімназії взяли участь у національно-патріотичній грі "З Україною в серці", яку організував та провів ХЦДЮТ. Наша команда "Джура" гідно представила навчальний заклад та посіла І місце за підсумком всіх конкурсів. Вітаємо учасників гри з перемогою!
 Засідання Клубу національно-патріотичного виховання з теми:
Херсон — українське місто”Брейн-ринг “Козацькими стежинами”
Виступ Орел Світлани учениці 11-Б класу 
на Обласній краєзнавчій конференції

“Ти в серці вічна і єдина, моя маленька Батьківщина”


Засідання Клубу з теми:
"Херсонці в роки Другої світової війни — герої та зрадники
(погляд з ХХІ сторіччя)"
 
 Комментариев нет:

Отправить комментарий